Bava-rent s.r.o.
www.bavarent.cz

Prodej PROFI NÁŘADÍ
České Budějovice
logo
informace na tel.
604 948 617
385 310 817
e-mail:
info@bavarent.cz
J.Boreckého 26, České Budějovice
ihned za obchodním domem TESCO
Po - Pá  7:00 - 16:30
So  9:00 - 11:00
Naši partneři

www.pasivnistavby.net

www.ga-sk.cz

www.mcsgl.com

SYSTÉM SUPERBETON ®
Leštěné betonové podlahy

Revoluční technologie finální úpravy nových a renovace starých betonových podlah v průmyslu i bydlení, která činí z obyčejných betonových podlah vysoce atraktivní a reprezentativní povrchy s mimořádnou životností
Vypadá Vaše stará betonová podlaha takto ???
i bez pryskyřičných stěrek
Pokud ne, tak nás kontaktujte.

Co získáte:
 • betonovou podlahu 8x pevnější
 • paropropustnou a antistatickou podlahu
 • vysoce dekorativní - pro průmysl i bydlení
 • značnou úsporu při nákladech na renovaci
 • snížení nákladů na následnou údržbu
 • mimořádně dlouhou životnost podlahy
 • povrch se zrcadlovým leskem, není třeba ochranné a leštící vosky,
  nebo nátěry

  ... a to vše bez použití pryskyřičných stěrek

 • podlaha bude rovnější než kdykoliv předtím, nicméně bude stále dýchat a zůstane zachován odpar vody
 • vyleštěné plochy mohou být po skončení leštění ihned uvedeny do provozu
 • podlaha bude odpovídat evropským normám skluzovosti
Jak to získáte:
 • jednoduše
 • rychle
 • levně
 • ekologicky
Kontaktujte nás ».


zvětšit obrázek


Systém SUPERBETON® bývá často skloňován jako "podlahový systém budoucnosti." .

Leštěný beton se díky tomuto systému rychle stává konečným povrchovým materiálem, na který není potřeba používat vosky a polymerové nátěry. Díky převratnému vývoji ve výrobě speciálních brousících strojů a technik broušení mají nyní dodavatelé průmyslových i komerčních podlah možnost provést finální úpravu povrchů, ať už nových nebo starých, letěním do vysokého lesku a dodat tak investorovi podlahu, která nikdy nepotřebuje voskovat a ze které se neslupují horní vrstvy.

Systém SUPERBETON® umožňuje dosáhnout vysoce kvalitního povrchu s extrémní odolností, vzhledem připomínající přírodní kámen jako mramor nebo teraso, který se ale vyznačuje výjimečnou tvrdostí a odolností vůči mechanickému opotřebování. Z tohoto důvodu se sytém SUPERBETON® stal velmi oblíbeným zejména v průmyslových oblastech s velkým provozem, kde minimalizuje náklady na údržbu. Tato technologie zajišťuje dosažení velmi rovného a hladkého povrchu, který ale i v průmyslových oblastech může mít vedle vysoké odolnosti i velmi přitažlivý vzhled. Rovný a hladký povrch snižuje opotřebení a nároky na údržbu vysokozdvižných vozíků, především opotřebení pneumatik, ložisek a převodovek. Absence elektro-izolační vrstvy na povrchu snižuje zatížení elektrických zařízení způsobené elektrostatickými výboji. Podlaha z leštěného betonu má velmi uzavřené póry, díky čemuž jsou eliminovány skvrny po pneumatikách a je tak velmi lehce udržovatelná ekologickým způsobem bez použití silných detergentů. Díky výjimečným vlastnostem jsou podlahy upravené systémem SUPERBETON® velmi oblíbené v logistických centrech, prodejních skladech, průmyslových halách, administrativních budovách, autosalónech, ale i restauracích, obchodech a dokonce v rodinných domech. Všude poskytují svým majitelům nenáročnou údržbu, vysoký lesk, reprezentativní vzhled a dlouhou životnost. Díky speciálnímu prostředku Beton Hardener, který je součástí systému SUPERBETON®, bude podlaha až osmkrát tvrdší a odolnější mechanickému otěru.
Reference »
Certifikát »
Úvodní stránka
 
Copyright © 2009  ·   ·  Všechna práva vyhrazena
Robert Sedlák  -  Váš osobní Webmaster   ·   webmaster.robertsedlak.cz